Neem contact met ons op als je vragen of opmerkingen hebt.

Door dit formulier in te dienen, accepteert u ons privacybeleid.

Een vraag over Debic?

Hier vindt u een overzicht met veelgestelde vragen.

Zie volledige FAQ

Is E 417 van dierlijke of plantaardige oorsprong?

Het E-nummer 471 dat we bij Debic gebruiken is volledig afkomstig van plantaardige vetten. Perfect dus voor wie producten van bepaalde dierlijke oorsprong wil vermijden.

Waar kan ik de producten van Debic kopen?

De producten van Debic zijn verkrijgbaar bij een professionele horeca- en/of bakkerijgroothandel in uw buurt.

Is de Debic Végétop range lactosevrij?

Nee, de Debic Végétop range is niet lactosevrij, want de producten bevatten karnemelk, wat betekent dat ze lactose en melkproteïnen bevatten. Alle producten die in onze productielocaties te Lummen en Nuenen worden geproduceerd bevatten trouwens lactose. Bij Debic Végétop wordt het botervet echter vervangen door een mix van plantaardige vetten, vandaar de benaming ‘Végétop’. De lactose en melkproteïnen blijven daarentegen aanwezig.

Zijn de producten van Debic glutenvrij?

We krijgen deze vraag wel vaker, zeker omdat onze romen maïs bevatten. Maar maïs bevat geen gluten. U kunt er dus zeker van zijn: alle producten die in Lummen en Nuenen geproduceerd worden zijn volledig glutenvrij. Ook onze kant-en-klare dessertbasissen.

Waar kan ik terugvinden hoe ik een specifiek Debic product het best gebruik?

U kan dit terugvinden op de specifieke productpagina's.

Naar de productpagina
Zie volledige FAQ

Selecteer je rol voor een op maat gemaakte ervaring.

Voor chefs
Voor bakkers

Je kunt je voorkeuren op elk gewenst moment wijzigen via het hoofdmenu.