Ons team

Heb je een vraag of opmerking over onze producten, ingrediënten of evenementen? Of heb je een idee of suggestie voor ons? Neem dan vooral contact met ons op. Dat kan via jouw vertrouwde verkoper of met het contactformulier. Onze medewerkers zullen je graag helpen.

 Ons team

Ons team van verkopers

Chefs

Christian Peeters
Lead Sales Indirect
christian.peeters@frieslandcampina.com

Jenna Leigh Grootscholten
National Account manager
jennaleigh.grootscholten@frieslandcampina.com

Ben Brander
National Account manager
ben.brander@frieslandcampina.com

Edwin van Lambalgen
Sales Area manager
edwin.vanlambalgen@frieslandcampina.com

Pascal Paree
Sales Area manager
pascal.paree@frieslandcampina.com

Marijn Kok
Sales Area manager
marijn.kok@frieslandcampina.com

Tjeerd Huberts
Sales Area manager
tjeerd.huberts@frieslandcampina.com

Alex Blok
Sales Area manager
alex.blok@frieslandcampina.com

Bakkers

Dimitri Bakker
Sales Area Manager
Dimitri.bakker@frieslandcampina.com

Sander ten Bokum
Key Accounts
Sander.tenbokum@frieslandcampina.com

Remco Zeilstra
Sales Area Manager
Remco.zeilstra@frieslandcampina.com

Ron van Hoeijen
Sales Area Manager
ron.vanhoeijen@frieslandcampina.com

Egbert de Jong
Sales Area Manager
Egbert.deJong@frieslandcampina.com

Willem van Straten
Sales Area Manager
Willem.vanstraten@frieslandcampina.com


Onze culinaire adviseurs

André van Dongen
Culinair adviseur horeca
andre.vandongen@frieslandcampina.com

Dré Eversteijn
Culinair adviseur bakkerij
Dre.Eversteijn@frieslandcampina.com

Selecteer je rol voor een op maat gemaakte ervaring.

Voor chefs
Voor bakkers

Je kunt je voorkeuren op elk gewenst moment wijzigen via het hoofdmenu.